Słuch pieścimy muzyką, wzrok cieszą biegnące konie lub zachód słońca. Dla dotyku najprzyjemniejszy jest jedwab. Nic jednak nie daje takiej rozkoszy, jak delektowanie się zapachem i smakiem świeżo parzonej kawy.

W zespole Coffee Blend wszyscy dokładają starań, żeby aromat nad filiżanką był najlepszy z możliwych, dlatego dbamy o jakość kawy od samego początku. Dobieramy zielone ziarna z wybranych plantacji, odpowiednio je wypalamy i specjalnie pakujemy, żeby mieszanka naszej pasji i doświadczenia cieszyła Państwa podniebienia.

Stuprocentowa Arabica pojawia się w Państwa domach i firmach, przynosząc ze sobą cały świat, zaspakajając najbardziej wyrafinowane gusta. Znajdziecie w niej tak pożądane w szare dni ciepło Ameryki Południowej, blask Indyjskiej tkaniny i słońce Afryki. Z każdym łykiem odkrywając w niej nasze zaangażowanie i wprawę.

Wysokogatunkową kawę sami dostarczamy do odbiorców. Nie magazynujemy jej, żeby mogli się Państwo cieszyć najświeższym aromatem. Zapewniamy także profesjonalne ekspresy, oraz ich serwis. Niezależnie od sposobu podania ulubionego trunku, gwarantujemy doskonały smak. Zarówno silne espresso jak i delikatne, kremowe latte będą doskonałe każdego dnia.

Najlepszej jakości kawa Coffee Blend jest nieodłącznym elementem rodzinnych spotkań i pierwszych randek. Tworzy świąteczną atmosferę i jest niezbędna do świeżo upieczonego ciasta. Podana w ulubionym kubku, w zimowy wieczór w fotelu, potrafi zatrzymać czas, albo pobudzić nas do działania po zasapanym poranku. Każde spotkanie biznesowe upłynie w przyjemnej atmosferze, jeśli odbędzie się w oparach doskonałego aromatu naszej kawy.

Cieszcie się smakując naszą kawę, tak jak nas cieszy jej przygotowanie.
Coffee Blend.